ثبت سفارش
لطفا صبر کنید...

گروه طراحی و برنامه نویسی آلفا8 (به انگلیسی Alpha8 Designing and Programming Group) در تیرماه سال 96 آغاز به کار کرد. گروهی کوچک و 4 نفره که با شتاب توسعه یافت و اعضای آن روز به روز بیشتر شدند.
فعالیت این گروه در حوضۀ طراحی انواع وبسایت ها و نرم افزارهای تحت وب، طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن های تلفن همراه و طراحی انواع پروژه های گرافیکی می باشد. این تیم متشکل از متخصصان سمت کاربر، متخصصان و توسعه دهندگان سمت سرور، گرافیست ها و استراتژیست های مارکتینگ می باشد که هر یک از این افراد در حوضۀ کاری خود تجربۀ قابل توجهی دارند و سال هاست که تحت عناوین مختلف با یکدیگر همکاری می کنند و این یک تیم یکپارچه به نام آلفا8 را تشکیل می دهد.
این تیم همواره برای کمک به کسب و کارهای نوپا و به طور کل مشتریان خود، تعرفه های پایین تری نسبت به رقبای خود دارد درحالیکه کیفیت کارهای آلفا8 با اکثر آن ها غیرقابل مقایسه است. در کنار این، بسته های ویژۀ متنوعی شامل خدمات مختلف این تیم پیش بینی شده است که شامل تخفیف های زیادی می شود و مشتری بسته به نیاز خود می تواند یکی از آن ها را انتخاب کند و یا از متخصصان آلفا8 مشاوره بگیرد.
همواره هدف این تیم پیشرفت و توسعۀ وب ایران و کمک بی بدیل به کسب و کارهای نوپاست تا آنان نیز همانند بزرگان صنعت و تکنولوژی بتوانند از فضای مجازی حداکثر استفاده را ببرند.