پشتیبانی سایت

هر سیستم تحت وب، نیاز به آپدیت و مدیریت و نگهداری برای عملکرد بهتر دارد. وب‌سایت‌ها نیز از این امر جدا نیستند. طراحی سایت حتی اگر به بهترین شکل ممکن هم انجام شود باز هم نیاز به خدمات پشتیبانی سایت برای پیشرفت وب سایت خواهد بود.

پشتیبانان سایت چه فعالیت هایی انجام می دهند؟

این فعالیت ها که موجب پیشرفت سایت می شوند چه مقدار هزینه دارد؟

توضیحات کامل درمورد ویژگی های پلن گاما

این ویژگی ها با قیمت 1.450.000 تومان یک فرصت تکرار نشدنی است!

رفع مشکلات و ارور ها
رفع مشکلات و ارور ها
از شر باگهای سایت خود راحت شود
وجود ارور در سایت یکی از مشکلاتی است که ممکنه برای صاحبان وب سایت پیش بیاد. از کنار این ارور ها نباید به سادگی گذشت زیرا مانع پیشرفت وب سایتمون می شن، آلفا8 راه حل این مشکلات است.
سرعت و امنیت وب سایت
بهبود سرعت و امنیت
در دنیای سرعت سعی کن حرف اول و بزنی
باید در نظر داشته باشید که وب سایت یعنی ویترین کسب و کار در فضای مجازی است پس باید از آن به نحو احسنت مراقبت کرد. آلفا8 با پلن های پشتیبانی از وب سایت شما می تواند امنیت وب سایت را تا با توجه به متد های روز افزایش دهد که خطرات ناشی از حملات سایبری را پایین بیاورد.
آپدیت بودن وب سایت
آپدیت بودن
بروز بودن دائمی وب سایت
یکی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار سئو، بروز بودن دائمی وب سایت است. هر چه وب سایت ما به روزتر باشد می توانیم احتمال اختصاص دادن لینک های اول گوگل را به خود افزایش دهیم.
پشتیبانی سایت چیست؟

پشتیبانی سایت چیست؟

پشتیبانی سایت‌، به طیف وسیعی از خدمات مورد نیاز مشتریان اطلاق می‌گردد. خدماتی که نه‌تنها بر روی یک جنبه از پروژه بلکه بر توسعه عمومی متمرکز شده باشد. به‌عنوان‌ مثال اگر وب‌سایت نیاز به برنامه‌نویسی یا تعمیرات داشته باشد، یا به طور کلی مواردی مانند: مدیریت محتوا، نظارت فنی، تبلیغ وب‌سایت‌ها، ایجاد بخش‌هایی از وب‌سایت و… را در بر می گیرد.

روزانه میلیون‌ها تغییر در وب‌سایت‌های اینترنتی در دنیای مجازی اتفاق می‌افتد درحالی‌ که اکثر آنها فعالیت های جزئی هستند. ولی  یک پشتیبان وب‌سایت یا ادمین باید بتواند چنین تغییراتی را بر روی سایت به راحتی اعمال کند اعمال نماید.

همانند خدمات پس از فروش کالاها، موضوع پشتیبانی سایت و مدیریت آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

آلفا8 همیشه تلاش می‌کند با عملکرد به‌موقع و رضایت‌بخش خودش بتواند تمامی خدمات در حوزه پشتیبانی سایت را انجام دهد. جذب مشتریان و جلب رضایت آنها از اهداف اصلی تیم ما می‌باشد. ما می‌توانیم تمامی خدمات مدیریت سایت و پشتیبانی سایت را به نحو احسن انجام دهیم.

تعرفه پشتیبانی سایت

تعرفه پشتیبانی سایت

تعرفه پشتیبانی سایت بستگی به فعالیت‌هایی که انجام می‌گیرد و وقت و زمان و کیفیت کارها دارد. با این وجود شما می توانید اطلاعات مربوط به فعالیت هایی که در طول ماه انجام خواهد شد به همراه هزینه آن را در جدول بالا مشاهده کنید، توجه داشته باشید که خدمات پشتیبانی ما محدود به ویژگی های ذکر شده نیست و میتوانیم با توجه به نیاز های شما و سایت آن ها را تغییر دهیم.

نگهداری، مدیریت و پشتیبانی سایت بسیار ضروری است. در روز نخست فعالیت وب‌سایتتان، قطعاً یک هزینه معقول انجام‌دادن خیلی بهتر است نسبت به زمانی که خرابی و مشکلات فراوان به دنبال یک تعمیرکار وب‌سایت باشید. نگهداری کردن از وب‌سایت‌ها و پشتیبانی سایت در حقیقت یک سوخت مورد نیاز برای ادامه حیات و تداوم پیشرفت وب‌سایت در بین سایر رقیبان است.

شاید در اول کار شما در شک باشید که آیا باید این چنین هزینه‌ای را بابت پشتیبانی سایت انجام دهم؟ اگرچه این به‌عنوان یک هزینه احساس خواهد شد. ولی در واقع هزینه کردن برای امور پشتیبانی سایت، یک سرمایه‌گذاری برای کسب سود زیاد از سایت می‌باشد. میزان خدمات پشتیبانی که نیاز دارید بستگی به نوع فعالیت و مشخصات وب‌سایتتان در این تجارت بزرگ آنلاین دارد.

چرا پشتیبانی سایت

چرا پشتیبانی سایت؟

پشتیبانی سایت‌، باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ها می‌شود و امکان پشتیبانی دقیق و به‌موقع یا به عبارتی آنچه مورد انتظار و شایسته‌تان را داراست. ما میتوانیم در زمان‌های ضروری به شما در مشکلات سایتتان کمک نماییم. پشتیبانی ما به‌صورت طولانی‌مدت خواهد بود و خدمات برتر فنی سایت‌ها را به نحو احسن انجام می‌دهیم. خدمات مدیریت پروژه برای تفویض وظایف به چندین تیم حیاتی است. پیچیدگی این پروژه‌ها می‌تواند ماهیت مشکلات فنی را هنگام بروز پیچیده کند. تیم اختصاصی ما از عهده این کار برمی‌آیند.

ما واقعاً به نظرات و رضایت کاربران اهمیت می‌دهیم و امکان ارائه خدمات استثنایی را به مشتریان عرضه می‌داریم. خدماتی که ما ارائه می‌کنیم به طور مستقیم برای مشتریانی که با آنها کار می‌کنیم سودمند می‌باشد. همیشه به دنبال روش‌هایی هستیم که بتوانیم این کار را بهبود ببخشیم. ما متعهد می‌شویم که ظرف کوتاه ترین زمان به‌تمامی درخواست‌های شما پاسخ دهیم. اگرچه همیشه نمی‌توانیم راه‌حل‌های فوری را ارائه دهیم، اما مطمئناً می‌توانیم پاسخ مناسب در تمامی زمینه‌ها به شما دهیم. بنابراین اگر سوالی دارید فقط می‌توانید با ما تماس بگیرید.

نحوه پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت اصلاً فرایند ساده و کوتاه‌مدت نخواهد بود. این کار نیز ممکن است برای چندین بار یا دائمی انجام گیرد. گاهی برای افزایش رتبه و بالا بردن جایگاه وب‌سایت در موتورهای جستجوگر چندین سال باید تلاش نمایید تا بتوانید نتیجه بگیرید. زیرا پشتیبانی سایت، کار یک شب و چند روز نخواهد بود. اگر پشتیبانی سایت به افراد حرفه‌ای و کاربلد سپرده شود و مرتباً سایت شما زیر نظر قرار بگیرد و اشکالات مختلف آن رفع شود قطعاً شاهد افزایش بازدید و رشد آن خواهید بود.

پشتیبانی سایت در چندین مرحله

پشتیبانی سایت در چندین مرحله انجام می‌گیرد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

1.پشتیبانی فنی وب‌سایت‌

بعد از اینکه یک وب‌سایت طراحی شد ممکن است برخی از بخش‌های سایت آماده نشده باشند یا حتی دچار مشکل باشند. مثلاً شما با نصب یک قالب وردپرس خواهید دید که به‌صورت دمو یا پیش‌فرض لینک‌های سایت‌های دیگر در آن قرار بگیرد. در این صورت کاربران به وب‌سایت موردنظر هدایت خواهند شد. این کار باعث ازدست‌رفتن رتبه خواهد شد و برای جلوگیری از این مشکلات، پشتیبانی فنی وب سایت بکار می‌آید. همچنین یکی از وظایف پشتیبانی فنی وب‌سایت‌ بررسی افزونه‌ها، آپدیت ماژول‌ها و افزونه‌ها در مدیریت محتوا و چک کردن مداوم آنها، بررسی ناسازگاری چنین افزونه‌هایی که حتی گاهی منجر به خراب‌شدن کامل سایت خواهد شد، می‌باشد.

2.مدیریت و پشتیبانی امنیت وب‌سایت

پس از ایجاد سایت یکی از مباحثی که بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد بحث امنیت و حفظ حریم شخصی کاربران و جلوگیری از هک شدن اطلاعات وب‌سایت می‌باشد.

امروزه وب‌سایت‌های فروشگاهی و ارائه خدمات و کالاها بسیار فراگیر شده‌اند. قطعاً در این وب‌سایت‌ها خدمات مالی آنلاین انجام می‌گیرد و جایی است که کاربران اطلاعات کارت و حساب خودشان را در وب‌سایت وارد می‌نماید. حفظ چنین اطلاعاتی بسیار مهم است. هکرها همیشه در کمین سایت‌های با نقص‌های امنیتی هستند. یکی از وظایف پشتیبانی سایت‌، ارائه امنیت قوی و چک کردن مرتب باگ‌های وب‌سایت و رفع آنها است.

3.تولید محتوا در پشتیبانی سایت

از مباحث مهم در پشتیبانی سایت و مدیریت آن، تولید محتوای یونیک و غیرتکراری می‌باشد. محتواها نقش مهمی در کسب رتبه و پیشرفت یک وب‌سایت دارند. شما باید به‌عنوان یک پشتیبان این قابلیت را داشته باشید تا محتواهای یونیک و حتی ترجمه شده از سایت‌های خارجی ایجاد نمایید. ساخت محتواهای تاثیرگذار، بازنویسی مقالات، لینک‌سازی در مقاله‌ها، تغییرات لینک‌های شکسته و … از جمله این خدمات می‌باشد.

می دونم که
تو که تا اینجا اومدی به فکر پیشرفت سایتت هستی!
قدم به قدم همراه با ما مسیر پیشرفت سایتت رو هموار کن.
فقط کافیه فرم ثبت سفارش رو پر کنی.
ادمین سایت

وظایف پشتیبانی‌کننده یا ادمین وب‌سایت چیست؟

ادمین یا مدیر یک وب‌سایت می‌تواند خدمات پشتیبانی سایت را انجام دهد که به رفع مشکلات کدنویسی سایت، رفع باگ‌ها و خطاها، پشتیبانی محتوایی و لینک‌سازی و سئو انجام گردد. به‌روزرسانی محتواهای سایت باید توسط یک شخص حرفه‌ای و با تجربه انجام گیرد که بتوانید رتبه و نتایج دلخواه را در گوگل کسب نمایید.

 

دنیای دیجیتالی بسیار پیچیده و شکننده شده است و عوامل و اجزای وابسته به آن همانند مرورگرها، دستگاه‌ها و سیستم‌عامل‌ها، به طور مداوم در حال تکامل هستند.

همگام بودن با فناوری یک چالش جدید برای مشاغل به‌حساب می‌آید. گاهی افراد واقعاً وقت و زمان کافی برای مدیریت یک وب‌سایت و پشتیبانی سایت را ندارد و چنین کارهایی را به یک شرکت یا اشخاص می‌سپارند. داشتن یک تیم که بتواند سریعاً یک راه‌حل برای تمام مشکلات بدهد، یک امر ضروری می‌باشد.

در این چشم‌انداز، به‌روز نگه‌داشتن اطلاعات دیجیتالی یک عملکرد مهم برای هر تجارت محسوب می‌شود. فروش بیشتر با یک وب‌سایت سریع و کاهش خطرات خرابی و ازبین‌بردن تهدیدات مستلزم داشتن یک فرد قوی پشت وب‌سایت شما خواهد بود. قطعاً این آینده‌نگری هزینه‌های بعدی را کاهش می‌دهد.

ما تجربه، تخصص و فن آوری لازم را برای ادامه کارتان در مسیر سریع داریم. خدمات پشتیبانی سایت از طریق ما، بلیت شما برای به‌روز بودن و امنیت است. ما برای کسب‌وکار شما – امروز و فردا – پایداری به شما ارائه می‌دهیم.

لیست خدمات پشتیبانی سایت

در این بخش یک لیست خدمات پشتیبانی سایت(Support Site)که توسط آلفا8 انجام می‌گیرد را خدمتتان معرفی می‌نماییم.

تولید و ایجاد مقالات و محتواهای یونیک و غیرتکراری

یکی از خدمات ارزنده‌ای که توسط تیم ما انجام می‌گیرد ایجاد محتواهای کاملاً یونیک می‌باشد. که با رعایت اصول سئو و بهینه‌سازی و ایجاد مقالات غیرتکراری انجام می‌شود. گوگل در سال‌های اخیر به تولید محتوا بسیار اهمیت می‌دهد. به‌طوری‌که باید حتماً توسط یک فرد با تجربه و خلاق انجام گیرد. تولیدکننده محتوا که در گروه پشتیبانی سایت انجام وظیفه می کند باید به اصول نوشتاری و نگارشی مسلط باشد و بتواند مطالب دلخواه را به راحتی به‌صورت ترجمه شده و یا تالیفی با نگارش صحیح تایپ نماید.

پشتیبانی سئو و بهینه‌سازی به‌صورت هفتگی یا ماهانه

سئو و بهینه‌سازی یکی از خدمات مهم هر سایتی به شمار می‌رود. سئوکار باید به علم بهینه‌سازی صفحات وب مسلط باشد و بتواند کلمات کلیدی دلخواه را در صدر نتایج گوگل قرار دهد.

وب سایت آلفا8 می‌تواند به‌صورت هفتگی یا ماهانه بر روی سئو وب‌سایت شما کار کند. ما این کار را به‌صورت مشاوره‌ای یا پروژه‌ای انجام می‌دهیم. به‌صورت اصولی باید تمام مقالات از لحاظ سئو و لینک‌سازی بررسی گردند. در طی مسیر، باید سئوی رقیبان به‌صورت دقیق بررسی شوند و تمام‌کارهایی که وب‌سایت‌های هدف انجام داده‌اند تا به صفحه اول گوگل برسند را تجزیه‌وتحلیل می‌کنیم و مواردی دیگر که باید به آنها توجه شود زیرا سئو علمی نیست که با در نظر داشتن تنها یک جنبه در آن به موفقیت رسید، بلکه باید تمامی جوانب را بررسی کرد.

قطعاً سئو یک فرایند کوتاه‌مدت نخواهد بود. زیرا سایت باید ساعت‌ها زیر نظر آنالیزور ما باشد و تمام بک‌لینک‌ها و لینک‌های شکسته وب‌سایت بررسی و رفع گردند.

مدیریت صفحات شبکه‌های اجتماعی

یکی از خدمات جدید تیم ما مدیریت صفحات شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی با تولید محتوا در وب‌سایت‌ها بسیار متفاوت است. برای مثال شما در اینستاگرام باید به تولید محتواهای ویدیویی بپردازید. ما به شما کمک می‌کنیم که چه نوع محتواهایی بسازید، چگونه ویدیو ضبط کنید، از چه تصاویر و فیلم‌هایی استفاده نمایید، چه تگ‌هایی را برای رشد سریع‌تر استفاده نمایید.

ما در پکیج خود می‌توانیم مدیریت صفحات اجتماعی اینستاگرام، مدیریت کانال تلگرام، فیسبوک، توییتر را انجام دهیم و رشد سریع‌تر صفحات تان را با ما تجربه خواهید کرد. با پیشرفت شبکه‌های اجتماعی و فراگیر شدن چنین امکاناتی باعث شده مردم بیشتر وقت خودشان را در چنین شبکه‌هایی بگذرانند. داشتن یک مدیر حرفه‌ای و خلاق برای پیج‌ کاری خود و جذب مخاطب هدف یکی از ارکان های مهم محسوب می‌شود.

تضمین امنیت وب‌سایت‌ها در پشتیبانی سایت

تضمین امنیت وب‌سایت‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است و باید به این موضوع توجه ویژه‌ای در پشتیبانی سایت داشته باشید. گاهی یک اشتباه کوچک در بحث امنیت باعث نابودی اعتبار و کسب‌وکار شما خواهد شد.

اگر شما به بحث امنیت مسلط نیستید می‌توانید از یک شخص و شرکت معتبر استفاده کنید و در تمامی کارهای امنیتی وب‌سایت‌ از آنها مشاوره بخواهید. آلفا8 می‌تواند در این زمینه کمک شایانی به شما کند. در سیستم‌های مدیریت محتوا که امنیت آنها به دلیل استفاده از ماژول‌ها و پلاگین‌های مختلف همیشه دچار تزلزل می‌شود، حتی حملات دی داس هکرها به این وب‌سایت‌ها باعث شده افراد زیادی وب‌سایت‌هایشان را از دست بدهند. اگر شما به مقوله امنیت وب‌سایت‌ها مسلط نیستید باید فکری بکنید، قطعاً داشتن یک مدیریت یا پشتیبانی‌کننده امنیت مشکلتان را حل خواهد کرد.

ما می‌توانید با بررسی کامل وب‌سایت از لحاظ امنیتی یک گزارش کامل از ضعف‌ها و باگ‌های وب‌سایتتان به شما دهیم. با نصب افزونه‌های امنیتی قدرتمند، بررسی کدهای مخرب، افزایش سرعت وب‌سایت‌ها و … می‌توانید این امنیت را کاملاً تضمین کنیم تا دچار مشکل نشوید.

البته تضمین این موضوع که سایت شما از لحاظ امنیتی هیچ وقت دچار مشکل نمی شود  مسلما کار اشتباهی است، ولی ما می توانیم این تضمین را به شما دهیم که با توجه به فعالیت های امنیتی آلفا8 بر روی وب سایت شما خطرات ناشی از بروز مشکل توسط هکرها به حداقل خواهد رسید.

بکاپ گیری و پشتیبانی سایت

داشتن بکاپ یا یک نسخه پشتیبان از وب‌سایت‌ها همیشه ضروری است. گاهی پیش می‌آید وب‌سایت کلاً دچار مشکلاتی می‌شود که به‌هیچ‌عنوان قابل تعمیر نخواهد بود. تیم ما این اطمینان را به شما می‌دهد که در گرفتن بکاپ منظم و حفظ و نگهداری آنها بکوشید تا در سریع‌ترین زمان، بازگردانی نسخه پشتیبان سایت شما انجام شود.

رفع مشکلات فنی وب‌سایت

گاهی حتماً پیش‌آمده که شما با صفحه سفید در صفحه اصلی سایتتان مواجه شده‌اید، یا در سایتتان با کدهای مختلف php  روبرو شدید که این موضوعات در اکثر وب‌سایت‌های وردپرسی مشاهده می‌شوند. اگر شما به این موضوعات مسلط نباشید در اولین گام قطعاً دچار ترس و استرس خواهید شد و فکر می‌کنید دیگر کار وب‌سایتتان تمام است، ولی نگران نباشید تیم ما می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن مشکلات فنی، خطاهای کدنویسی، ناسازگاری افزونه‌های وردپرس یا جوملا، مشکلات پس از آپدیت مدیریت محتوا، پریدن وب‌سایت، ویروسی شدن سایت‌ها و … را حل نماید.

دسترسی سریع به پشتیبان وب‌سایت

ما این نوید را به شما می‌دهیم که در هر ساعت از شبانه‌روز بتوانیم به شما خدمات ارائه دهیم. مطمئناً کمتر کسی پیدا می‌شود که در هر زمان که برای وب‌سایت شما مشکل پیش آمد، بتواند بر روی آن فعالیت و رفع مشکل نماید، تیم ما این کار را در سریع‌ترین زمان ممکن با وجود کارشناسان خبره و قدرتمندش انجام دهد. تنها کافی است پس از وجود مشکل به ما تیکت یا ایمیل بزنید.

خدمات افزایش سرعت و بارگذاری وب‌سایت‌ها

افزایش سرعت وب‌سایت در دنیای اینترنت بسیار حائز اهمیت است. گوگل در سال‌های اخیر به این موضوع توجه ویژه‌ای دارد و اگر می‌خواهید کاربران به‌محض ورود به وب‌سایت شما خسته نشوند، سرعت بارگذاری سایتتان را زیر 5 ثانیه قرار دهید. معیار سنجش سرعت وب‌سایت‌ها در سرویس‌هایی نظیر جی متریکس می‌تواند انجام گیرد و اگر انجام این‌‌کار برایتان مشکل باشد که چگونه باید با این سرویس‌ها کار کنید؟ ما می‌توانیم سرعت وب‌سایت‌هایتان را به نحو احسن کاهش دهیم. کاهش سرعت وب‌سایت شما به‌صورت کاملاً اصولی و با بررسی تصاویر، کدها، کش سایت و … انجام می‌گیرد.

رفع خطاهای کدنویسی در پشتیبانی سایت

حتماً پیش‌آمده است که با انواع خطاهای کدنویسی در صفحات وب‌سایت مواجه شوید. گاهی ممکن است وارد یک وب‌سایت شوید و زبان برنامه‌نویسی php  یا کد جاوا اسکریپت در بالای صفحه‌اش مشاهده نمایید، در چنین مواقعی اگر به زبان برنامه‌نویسی مسلط نباشید، سخت است فهمیدن چنین مشکلاتی که واقعاً از کجا نشئت‌گرفته است. ما می‌توانید چنین مشکلاتی را به‌عنوان پشتیبانی سایت دراسرع‌وقت حل نماییم.

ایجاد واکنش‌گرایی و سازگاری صفحات وب‌سایت در دستگاه‌های دیگر

حتماً تابه‌حال واژه ریسپانسیو یا واکنش‌گرایی به گوشتان خورده است،

ریسپانسیو یا واکنش‌گرایی یعنی صفحات وب‌سایت باید به‌خوبی و در اندازه مناسب در تبلت یا گوشی باز شوند.

اگر صفحه سایتتان را در موبایل باز کردید و اندازه سایتتان به هم‌ریخت، قطعاً سایتتان واکنش‌گرا نیست و یک امتیاز منفی نزد گوگل به شما تعلق خواهد گرفت. ذکر این نکته ضروری است که شرکت گوگل به رابط کاربر پسند و سازگاری صفحات وب‌سایت با دستگاه‌های موبایل اهمیت زیادی می‌دهد، اگر می‌خواهید ما ریسپانسیو سایت شما را انجام دهیم با ما تماس حاصل فرمایید.

تجزیه‌وتحلیل کامل سایت در پشتیبانی سایت

وظیفه اصلی یک پشتیبان سایت، بررسی و تجزیه‌وتحلیل یک وب‌سایت به‌صورت کلی می‌باشد. عملکرد وب‌سایت شما باید کنترل شود تا اطمینان حاصل شود که همه چیز آن‌طور که باید کار می‌کند. یک متخصص پشتیبانی یا پشتیبانی سایت، معیارهای سطح بالا مانند تعداد بازدیدکنندگان جدید و برگشتی را که وب‌سایت شما طی هفته گذشته دریافت کرده است یا بیشترین پست‌های وبلاگ را بررسی می‌کند. سپس آنها وب‌سایت شما را متناسب با آن تنظیم می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که تمام معیارها در اوج خود هستند.

تغییر قالب سایت، به‌روزرسانی مدیریت محتوا

یکی از خدمات ما ایجاد و تغییر قالب یک وب‌سایت می‌باشد. این کار نیز باید به‌صورت اصولی انجام گیرد وگرنه قطعاً دچار مشکل خواهید شد. به‌روزرسانی سیستم‌های مدیریت محتوا نیز شاید در ظاهر ساده باشد ولی اگر روند کار را بلد نباشید، مشکلاتی گریبان‌گیر شما خواهند شد. شخصی که پشتیبان وب‌سایت شما می‌باشد، هر زمان که آپدیت جدیدی از سوی چنین سیستم‌هایی ارائه شده، به نصب و به‌روزرسانی آن می‌پردازد.

پشتیبانی سایت خوب

نتیجه یک پشتیبانی خوب

نتیجه یک پشتیبانی خوب، باعث پایداری و صحت عملکرد آن سایت خواهد شد. اگر سایتی یک پشتیبانی قوی داشته باشد قطعاً کاربران رضایت بیشتری خواهند داشت و از گشت‌وگذار درون آن لذت خواهند برد.

معمولاً دیده‌اید که بعضی سایت‌ها تیکت‌ها را دیر جواب می‌دهند، کاربران خودشان را ساعت‌ها منتظر می‌گذارند، نحوه رفتار با مشتری را بلد نیستند که همه این‌ها باعث دوری کاربر از وب‌سایت که موجب کاهش بازدهی سایت(کاهش فروش) و افت رتبه در سئو خواهد داشت.

پس دقت کافی در این زمینه داشته باشید تا با ارائه یک پشتیبانی خوب بتوانید بهترین خدمات را به مشتریانتان عرضه بدارید. قطعاً همین حالا می‌توانید به پیشرفت خودتان فکر کنید و کار را به یک شخص حرفه‌ای بسپارید.

آپدیت در پشتیبانی سایت

آپدیت دقیق و اختصاصی وب‌سایت در پشتیبانی سایت

یکی از ارکان مهم در پشتیبانی سایت، آپدیت دقیق و اختصاصی وب‌سایت و سپردن کار به یک گروه حرفه‌ای و مجرب می‌باشد. پشتیبانی سایت‌، یک توانایی خاص به کاربران ارائه می‌کند تا گزارش موارد مرتبط با سیستم، نظیر ارائه محتواها یا خطاهای داده ها  و یا اطلاعاتی که به‌درستی نمایش داده نمی‌شوند، درخواست آموزش سیستم و رفع مشکلات دسترسی کاربر به سیستم آفلاین و غیره را در اختیار کاربران قرار دهد، برای اطمینان از اینکه سطح پشتیبانی کافی به کاربران ارائه شود، یک قرارداد  در این زمینه در نظر گرفته می‌شود که این توافق‌نامه به چگونگی انجام پشتیبانی سایت، نحوه کار، قیمت و تعرفه، مدت‌زمان انجام کار را شامل می‌شود.

مزایای پشتیبانی سایت

مزایای پشتیبانی سایت

ما از بازخورد مشتری می‌توانیم بفهمیم که پشتیبانی سایت یکی از بالاترین امتیازات کاربران ما محسوب می‌شود. این فعالیت به شما در مواردی همچون به‌روزرسانی، ایجاد تغییرات در سایت، رفع مشکلات دیگر همانند هاست و دامین کمک می‌کند.

پشتیبانی سایت می‌تواند سلامت و صحت عملکرد بخش‌های مختلف آن را کاملاً تضمین نموده و اگر به هر دلیلی در بخشی از سایت خودتان دچار مشکل و تداخل شده‌اید، خدمات پشتیبانی سایت آلفا8 می‌تواند سریعاً چنین مواردی را حل نموده و پشتیبانی سایت شما را برعهده بگیرد.

ذکر این نکته ضروری است که امنیت در هیچ کجا به‌صورت 100 درصد تامین نخواهد شد. به همین خاطر در فرایند پشتیبانی سایت‌، اقداماتی انجام می‌شود که در صورت اتفاق مشکلات غیرقابل‌پیش‌بینی، مشکلات به حداقل برسد. اگر سلامت و کارکرد وب‌سایتتان واقعاً برای شما اهمیت دارد، به فکر داشتن یک پشتیبانی قوی باشید.

تاثیر آپدیت در پشتیبانی سایت

آپدیت دقیق و اختصاصی وب‌سایت در پشتیبانی سایت

یکی از ارکان مهم در پشتیبانی سایت، آپدیت دقیق و اختصاصی وب‌سایت و سپردن کار به یک گروه حرفه‌ای و مجرب می‌باشد. پشتیبانی سایت‌، یک توانایی خاص به کاربران ارائه می‌کند تا گزارش موارد مرتبط با سیستم، نظیر ارائه محتواها یا خطاهای داده ها  و یا اطلاعاتی که به‌درستی نمایش داده نمی‌شوند، درخواست آموزش سیستم و رفع مشکلات دسترسی کاربر به سیستم آفلاین و غیره را در اختیار کاربران قرار دهد، برای اطمینان از اینکه سطح پشتیبانی کافی به کاربران ارائه شود، یک قرارداد  در این زمینه در نظر گرفته می‌شود که این توافق‌نامه به چگونگی انجام پشتیبانی سایت، نحوه کار، قیمت و تعرفه، مدت‌زمان انجام کار را شامل می‌شود.

پکیج‌های متنوع گروه آلفا8 برای پشتیبانی سایت

گروه آلفا8 همانند: npgroup و websitedesignkingston پکیج‌های متنوعی را در جهت مدیریت و پشتیبانی سایت ارائه کرده است. شما کاربران عزیز با انتخاب هر کدام می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید. هرکدام از این پکیج‌ها قیمت‌های خاص خودشان را دارند.

پکیج آلفا

 • پکیج استاندارد شامل موارد زیر می‌باشد:
 • بکاپ گرفتن هفتگی
 • نصب و آپدیت افزونه‌ها
 • به‌روزرسانی سیستم مدیریت محتوا
 • ایجاد و تولید محتوای یونیک
 • تامین امنیت وب‌سایت‌ها
 • رفع مشکلات هاست و دامین
 • پشتیبانی تلفنی
 • خطاهای کدنویسی و ارورهای سایت
 • و… را شامل می‌شود.

پکیج بتا

برای بهینه‌سازی سایت، شما باید از پکیج گاما استفاده کنید که با آنالیز کامل وب‌سایت شما و بررسی رقیبان و سئو آن پیج و آف پیج می‌توانیم به افزایش بازدید و ایندکس سریع مطالب در گوگل، قرارگیری در صفحات برتر و موتورهای جستجوگر کمک نماییم.

پکیج گاما 

البته ما یک پکیج حرفه‌ای برای پشتیبانی سایت در نظر گرفته‌ایم که شامل تمامی امکانات نظیر ارائه سئو پایه، تأمین امنیت وب‌سایت‌ها، بالابردن سرعت، بهینه‌سازی عکس‌ها و ویدئوها، تولید محتوای کاملاً یونیک و ترجمه شده با رعایت چارچوب‌ها و اصول سئو، تجزیه‌وتحلیل سایت، تعمیر وب‌سایت و بهینه ساختن کدها، رفع اشکالات فنی، ایجاد نقشه سایت و گوگل وب مستر و… را شامل می‌شود که پیشنهاد ما استفاده از این پکیج می‌باشد.

توصیه می کنم که برای آگاهی از تمامی امکانات این پکیج ها جدول بالا را بررسی کنید.

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های تیم پشتیبانی آلفا8

 1. ارائه مشاوره تخصصی به وب مسترها
 2. صرفه‌جویی در هزینه‌ها و زمان
 3. قابلیت تماس تلفنی با کارشناسان
 4. پاسخ سریع تیکت‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن
 5. ارتباط مستقیم با تیم پشتیبانی
 6. دارای 6 ماه پشتیبانی رایگان محصولات

اگر به دنبال خدمات مدیریت و پشتیبانی سایت(Support Site) با قیمت مناسب و حرفه‌ای هستید، با ما در گروه طراحی و برنامه‌نویسی آلفا8 تماس حاصل فرمایید.

به‌روزرسانی پلاگین ها

به‌روزرسانی ویژگی‌ها

به‌روزرسانی ویژگی‌های مختلف در صورت نیاز با ساخت وب‌سایت اولیه شما تنظیم شده است و ما ویژگی‌هایی را انتخاب می‌کنیم که در کارها و نیازهای ما جزو بهترین‌ها باشند. بااین‌حال با گذشت زمان، اهداف و چشم‌اندازهای شرکت ممکن است تغییر نماید. ما می‌خواهیم وب‌سایت شما را کامل تغییر دهیم و ازآنجایی‌که وب‌سایت‌های ساخته شده توسط آلفا8 از سیستم مدیریت محتوا کاملا پویایی استفاده می‌کنند به‌راحتی ویژگی‌های متناسب با طراحی و نیازهای عملکرد شرکتتان را می توان ایجاد کرد.

وردپرس و جوملا مجموعه گسترده‌ای از افزونه‌ها و جزء های سازنده را در اختیار دارند که باعث ایجاد بهترین عملکرد، ارتقا دادن ظاهر و تجربه کاربری وب‌سایت می‌شوند. می‌توانیم به‌صورت مرتب کامپوننت‌ها را به‌روز کرده و وب‌سایت شما را با نام و برند تجاری مخصوصتان پیشرفت دهیم.

بروزرسانی های امنیتی وب سایت

به‌روزرسانی‌های مهم امنیتی

به‌روزرسانی‌های مهم امنیتی که وب‌سایت‌های با سی‌ام اس وردپرس یا جوملا استفاده می‌کنند که برای محافظت از شبکه‌های آنها باید به کدهای موجود در آن اعتماد نمایید. اگر نقص امنیتی در کدهای CMS  وجود داشته باشند، این کار می‌تواند شبکه و سیستم شما را در معرض نقض امنیتی قرار دهد، اگر اطلاعات مشتری شما در سیستم ذخیره شوند، این می‌تواند منجر به حملات امنیتی گسترده و حتی ایجاد فاجعه گردد.

به همین دلایل باید به فکر به‌روزرسانی‌ها و رفع نواقص امنیتی باشید که اگر این کار را نکنید، ممکن است شبکه شما عقب بماند و همان‌طور که می‌دانید هکرها همیشه خودشان را به‌روز می‌کنند. با خدمات نگهداری منظم، تیم اختصاصی آلفا8 می‌تواند به شما در پشتیبانی امنیتی وب‌سایت‌ها کمک زیادی نماییم.

پشتیبان گیری(بک آپ گیری)

سرویس پشتیبانی از وردپرس

خدمات پشتیبانی و نگهداری از سایت‌های وردپرس  به شما کمک می‌کند وب‌سایت‌هایتان را به‌آسانی کنترل نمایید. شامل نظارت و به‌روزرسانی هسته، تم‌ها، پلاگین‌های وردپرس، پشتیبان‌گیری، بهینه‌سازی عملکرد و … می باشد. در این مقاله ما برخی از بهترین خدمات پشتیبانی وردپرس را که می‌توانید برای مدیریت وب‌سایتتان استفاده نمایید به اشتراک خواهیم گذاشت.

چرا شما به خدمات پشتیبانی وردپرس نیاز دارید؟ حفظ یک وب‌سایت وردپرس می‌تواند یک کار ترسناک باشد. به‌خصوص اگر شما یک فرد اهل‌فن نباشید، حتی اگر مهارت فنی داشته باشید، ممکن است نخواهید هر روز یک ساعت را برای مدیریت وب‌سایت‌های وردپرسی خودتان اختصاص دهید. به‌جای حفظ وردپرس می‌توانید روی تولید محتوای عالی و رشد تجارت آنلاین تمرکز نمایید. در اینجا چند مورد از سرویس‌های پشتیبانی WordPress  را که می‌تواند به شما کمک نماید را خدمتتان معرفی می‌نماییم.

 • از وب‌سایت‌هایتان در مقابل هکرها و بدافزارها محافظت نمایید.
 • نظارت بر زمان بالا
 • سایت وردپرستان را همیشه فعال نگه دارید.
 • وب‌سایتتان را برای سرعت و عملکرد بهتر بهینه‌سازی کنید.
 • ترافیک وب‌سایتتان را کنترل و تجزیه‌وتحلیل نمایید و اطلاعات عملی را جمع‌آوری کنید.
 • مضامین اصلی و افزونه‌های وردپرسی‌تان را به‌روز نمایید بدون اینکه سایت شما خراب شود.

سرویس‌های پشتیبانی از سایت‌های وردپرسی تیم آلفا8 بسیار منحصربه‌فرد می باشد. قبل از اینکه یک توسعه‌دهنده حرفه‌ای یا سرویس‌دهنده پشتیبانی سایت شما را پشتیبانی کنند. بررسی کنید که آیا خدمات مناسبی برای وب‌سایتتان نیاز دارید؟

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس که توسط یک تیم قدرتمند از متخصصان، پشتیبانی، به‌روزرسانی و نگهداری وب‌سایت‌ها به‌صورت دوره‌ای یا ماهانه انجام می‌گیرد و قالب و افزونه‌های وردپرس شما با دقت و به‌صورت مکرر توسط آلفا8 مدیریت می‌شود.

خدمات نگهداری وب‌سایت شامل چه چیزهایی می‌باشد؟

بخشی از خدمات نگهداری وب‌سایت‌ها شامل به‌روزرسانی‌های منظم، پشتیبانی فنی وردپرس، به‌روزرسانی‌ها و آپدیت سیستم و تغییرات در قالب‌ها را شامل می‌شود. تیم توسعه دهندگان وب‌سایت برای کاربران عملکرد کامل و ایمن را انجام می‌دهند. مثلاً شما چه بخواهید تصاویر جدیدی اضافه کنید، چه کپی صفحه را حذف کرده یا پیوندی را اصلاح نمایید، خدمات تعمیر و نگهداری وب‌سایت و آن چیزهایی که نیاز دارید را ارائه می‌نماییم.

پشتیبانی فنی به‌عنوان بخشی از برنامه‌های نگهداری وب‌سایت شما به حساب می آید. یک تیم توسعه‌دهنده تخصصی درکسب‌وکارها و چالش‌های مختلف نظیر راه‌اندازی ایمیل و یا سیستم پیامکی می تواند به شما کمک کند. علاوه بر پشتیبانی فنی، همچنین می‌توانیم درخواست مشاوره به‌عنوان بخشی از خدمات نگهداری وب‌سایت‌ها را ارائه دهیم.

گاهی ممکن است سوال درباره ایجاد فرم تماس یا افزودن صفحه جدید به ناوبری داشته باشید. ما دیدگاه‌های مفیدی برای پیشرفت تجارتتان ارائه می‌کنیم.

بهبودهای کلی سایت

بهترین ارزیابی از عملکرد یک وب‌سایت به بازدیدکننده‌های آن مربوط می‌شود. از مشتریان تا کارمندان می‌توانند راهنمایی، سؤالات، نظرات، شکایات و پیشنهادهای خود را با تیم ما مطرح سازند. ما به‌عنوان یک پشتیبان سایت می‌توانیم به‌تمامی نظرات آنها پاسخ دهیم و بازخوردهای بی‌نظیر آنها را نیز ببینید و این کار باعث بهبود وضعیت سایت شما خواهد شد.

نگهداری یک وب‌سایت و پشتیبانی سایت به طور معمول شامل ارتقا وب‌سایت و افزایش عملکرد آنلاین آن می‌باشد. به‌روزرسانی‌های محصول و خدمات، با نگهداری وب‌سایت و پشتیبانی سایت، می‌توانید آن را برای کاربرانتان به‌روز نگه دارید. این مرحله از چند طریق به شما سود می رساند که می‌توانید جدیدترین کالاها و خدمات را به افراد ارائه دهید و تجربه خرید را ساده‌تر نمایید.

خدمات مدیریت و پشتیبانی

برخی از خدمات مدیریت و پشتیبانی سایت

برخی از خدمات مدیریت و پشتیبانی سایت به صورت زیر می باشد:

 1. نظارت بر وب‌سایت
 2. خدمات متنوع در ساعات اداری
 3. چک کردن روزانه وب‌سایت شما
 4. بازدید دستی از وب‌سایت و ارسال فرم تماس با شما در هر ماه
 5. تست و نظارت بر وب‌سایت‌ها به‌صورت پیشرفته
 6. نظارت بر افزونه و به‌روزرسانی‌های وردپرس
 7. تعمیر لینک‌های خراب و تصاویر گمشده
 8. افزایش امنیت وردپرس
 9. مدیریت محتوا
 10. ایجاد صفحات جدید و به‌روزرسانی مطالب، ایجاد بنر، گرافیک و غیره
 11. کمک در تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی وب‌سایت
 12. افزایش آمار بازدیدکننده‌ها
 13. ایجاد و نظارت بر گوگل آنالیتیک
 14. آموزش مقدماتی و مرور و تفسیر گزارشات گوگل آنالیتیکس

به‌روزرسانی وب‌سایت‌ها

وقتتان را برای به‌روزرسانی وب‌سایت تلف نکنید و حتماً شما کارهای مهم‌تری نسبت به چنین کارهایی دارید و این کار را به یک پشتیبان سایت بسپارید تا بتواند به‌صورت آسان و بدون مشکل تمامی به‌روزرسانی‌ها در سایت را انجام دهد. تیم ما می‌تواند خدمات نگهداری و پشتیبانی و به‌روزرسانی وب‌سایت‌ها را انجام دهد. به‌راحتی می‌توانید تغییرات را برای ما ارسال کنید، ما به‌سرعت آنها را برای شما انجام خواهیم داد. وب‌سایتتان را با تیم ما به‌روز و ایمن نگه دارید.

در صورت خرابی وب‌سایت می‌توانید به پشتیبانی ما اعتماد کنید. کمک به مشتریان و خوشحال نگه‌داشتن آنها از اهداف تیم ما می‌باشد. ما برای چندین وب‌سایت به‌صورت هم‌زمان می‌توانیم خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت را انجام دهیم. 

اگر وقت ندارید محتواهای وب‌سایتتان را اضافه و ویرایش نمایید، یا نمی‌دانید چگونه باید این کار را انجام دهید، می‌توانید برای سایت‌هایی که مرتباً به روز نمی‌شوند از خدمات ما به‌خوبی بهره ببرید یا می‌توانید یک برنامه خدماتی دریافت کنید که ما سایت شما را به طور منظم و با نرخ از پیش تعیین شده ماهانه به روز کنیم.

ما ویژگی‌های منحصربه‌فردی را ارائه می‌کنیم که شامل میزبانی وردپرس و نگهداری وب‌سایت را بدون دردسر انجام خواهیم داد. ما از نسخه‌های پشتیبان شما مراقبت می‌کنیم. سایت شما را کنترل می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که وردپرس و پلاگین‌ها / تم‌ها در صورت لزوم به‌روز می‌شوند.

میزبانی وردپرس با پشتیبان‌گیری روزانه و هفتگی امکان نظارت بر پینگ وب‌سایت‌ها و پشتیبانی فنی اضطراری در موتور وردپرس و آپدیت‌های امنیتی را نیز دارا هستیم.

قابلیت تغییرات در وب‌سایت‌ها و تغییرات متن و تصاویر و ایجاد صفحات جدید، بهینه‌سازی عکس‌ها و پست‌های وبلاگ و ایجاد صفحات در رسانه‌های اجتماعی از خدمات متنوع دیگر تیم ما محسوب می‌شود. خدمات پشتیبانی ما با به‌روزرسانی‌های مطالب، ایجاد محتواهای کاملاً یونیک و بدون کپی انجام می‌گردد. 

قابلیت ارسال اخبار و مطالب در شبکه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک، توییتر، لینکدین و غیره را نیز دارا هستیم، خدمات برنامه‌نویسی و به‌روزرسانی‌های ضعف امنیتی در سیستم‌های وردپرس، جوملا و … را انجام می‌دهیم.

تعمیر و نگهداری یک وب‌سایت کلید موفقیت هر وب‌سایتی می‌باشد. بدون داشتن یک وب‌سایت بهینه‌سازی‌شده با عملکرد خوب، هرگز به رتبه‌های برتر نخواهید رسید. همین حالا با تیم ما تماس حاصل فرمایید تا بتوانیم به شما در زمینه‌های مختلف خدمات پشتیبانی سایت کمک نماییم.

زیبایی سایت در پشتیبانی سایت

توسعه بصری و زیبایی سایت در پشتیبانی سایت

شاید از خودتان بپرسید که توسعه وب‌سایت و طراحی وب چگونه با یک دیگر تعامل دارند.

طراحی وب بیشتر درباره نحوه مشاهده وب‌سایت و نحوه تعامل کاربر با آن می‌باشد. این شامل چگونگی تجربه کاربر از طراحی وب‌سایت UX  و تعامل کاربر با وب‌سایت UI  می‌باشد.

همه وب‌سایت‌ها باتوجه‌به این عناصر طراحی گرافیکی کلاسیک ایجاد می‌شوند. این بدان معنی است که وب‌سایت شما باید با طراحی هوشمند و کاربردی ساخته شوند. اینجا بحث طراحی واکنش‌گرا یا پاسخگو مطرح می‌شود.

اگر در زمان دسترسی به سایت‌ها از طریق تلفن همراه به مشکل تغییر اندازه صفحات سایت دچار شده‌اید، به‌گونه‌ای که اصلاً قادر به مشاهده کامل یک وب‌سایت در موبایل نیستید یا باید حتماً از اسکرول استفاده نمایید، این بدان معنی است که سایت شما پاسخگو نیست و می‌تواند باعث لطمه زدن به بازدید کاربران و سئو سایت شود.

آلفا8 می‌تواند در این زمینه به صورت کامل کمک نماید تا وب‌سایت‌های هوشمند، حرفه‌ای، بصری و کاملاً واکنش‌گرا بسازیم. البته باید این نکته را در نظر داشت که توسعه‌دهنده‌های فرانت وب‌سایت باید طرح سایت را ایجاد نموده و گرافیک را ادغام نمایند. در قسمت انتهایی، ما با یک سیستم مدیریت محتوای هوشمند مانند وردپرس کار می‌کنیم تا بتوانید هر زمان که بخواهید به‌راحتی سایت خود را به‌روز کنید.

برخی ابهامات شکل گرفته شده در مورد پشتیبانی سایت ذهن شما:

بخشی از خدمات نگهداری وب‌سایت‌ها شامل به‌روزرسانی‌های منظم، پشتیبانی فنی وردپرس، به‌روزرسانی‌ها و آپدیت سیستم و تغییرات در قالب‌ها را شامل می‌شود. تیم توسعه دهندگان وب‌سایت برای کاربران عملکرد کامل و ایمن را انجام می‌دهند. مثلاً شما چه بخواهید تصاویر جدیدی اضافه کنید، چه کپی صفحه را حذف کرده یا پیوندی را اصلاح نمایید، خدمات تعمیر و نگهداری وب‌سایت و آن چیزهایی که نیاز دارید را ارائه می‌نماییم.

پشتیبانی فنی به‌عنوان بخشی از برنامه‌های نگهداری وب‌سایت شما به حساب می آید. یک تیم توسعه‌دهنده تخصصی درکسب‌وکارها و چالش‌های مختلف نظیر راه‌اندازی ایمیل و یا سیستم پیامکی می تواند به شما کمک کند. علاوه بر پشتیبانی فنی، همچنین می‌توانیم درخواست مشاوره به‌عنوان بخشی از خدمات نگهداری وب‌سایت‌ها را ارائه دهیم.

گاهی ممکن است سوال درباره ایجاد فرم تماس یا افزودن صفحه جدید به ناوبری داشته باشید. ما دیدگاه‌های مفیدی برای پیشرفت تجارتتان ارائه می‌کنیم.

طراحی وب و توسعه وب‌سایت چیست؟

طراحی وب

طراحی وب فرایندی است که از طریق آن وب‌سایت ساخته می‌شود و از لحاظ استراتژیک با ارائه یک نمایش دلپذیر، ناوبری را بصری و لذت‌بخش می‌کند.

توسعه وب‌سایت

توسعه وب‌سایت فرایند انتقال طراحی به روشی معماری پسند در بستر توسعه است . توسعه وب‌سایت شامل تکنیک‌های مختلف کدنویسی است که معروف‌ترین آنها HTML و CSS است.

آیا تیم آلفا8 علاوه بر طراحی وب خدمات دیگری ارائه می‌دهد؟

بله، خدمات ما شامل سه رکن اصلی است. توسعه وب‌سایت، طراحی گرافیک و پشتیبانی سایت‌، قیمت سایت های طراحی شده توسط تیم آلفا8 با توجه به پکیج های ارائه شده بی نظیر است.

توسعه وب‌سایت آلفا8

 • طراحی سفارشی و خلاقانه
 • ارائه وب‌سایت‌های مناسب برای موبایل
 • مدیریت محتوا
 • و …

طراحی گرافیک آلفا8

 • طراحی لوگو
 • توسعه نام‌های تجاری
 • بازاریابی
 • تبلیغات
 • و…

خدمات و پشتیبانی سایت‌ آلفا8

 • اصلاح کدنویسی
 • بهینه‌سازی
 • محتوا نویسی
 • مدیریت وبلاگ
 • رفع خطاهای قالب
 • مدیریت گوگل
 • بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 • به‌روزرسانی و آپدیت سایت
 • و …

چرا آلفا8 را انتخاب نماییم؟

وب‌سایت ما به‌صورت کاملاً حرفه‌ای با مشتریان در ارتباط خواهد بود و به آنها در هر ساعت از شبانه‌روز پاسخ سؤالات و مشکلات را خواهد داد. تمامی مشکلات و نیازهای شما را در زمینه وب‌سایت و خدمات اینترنتی رفع می‌کنیم و اهداف و نیازهای شما را بسیار مورد توجه قرار خواهیم داد. تهیه نسخه پشتیبان، ارائه راهکارهای حرفه‌ای، پشتیبانی مستمر و مداوم و … از مهم‌ترین ویژگی‌های ما محسوب می‌شود.

آیا با شرکت‌های بزرگ همکاری می‌کنید؟

بله، ما با شرکت و مؤسسه‌های بزرگ و مشهور ایران همکاری‌های گسترده‌ای انجام می‌دهیم. با فروشگاه‌های اینترنتی که روزانه محصولات و خدمات ارزنده زیادی به مشتریانشان ارائه می‌کنند را نیز پشتیبانی می‌کنیم تا بتوانند به رفع مشکلات سایت بپردازند و فروش بالاتری نیز کسب نمایند. انواع وب‌سایت‌ها نظیر املاک، پزشکی، خدمات مالی، کارخانه‌ها، فروشگاه‌های اینترنتی و … از جمله مشتریان ما هستند.

آیا با مشاغل کوچک و متوسط کار می‌کنید؟

خدمات پشتیبانی ما برای مشاغل کوچک نیز مناسب هستند. ما تمرکز ویژه بر کمک به افراد در زمینه تامین امنیت و دفاع از جایگاه‌های آنها در بازار داریم. هر کاری که برای مشتری‌های کوچک انجام می‌دهیم کاملاً شخصی و قدرتمند انجام می‌گیرد. همکاری به صورت خلاقانه و با چشم‌انداز منحصربه‌فرد که به‌صورت آنلاین تمامی خدمات شما را زیر نظر می‌گیریم.

هزینه پشتیبانی سایت و خدمات چقدر است؟

هزینه پشتیبانی سایت‌، به خواسته‌ها و نیازهای افراد بستگی دارد. فاکتورهای زیادی باید در نظر گرفته شود که شامل اندازه کسب‌وکار و گستردگی سایت‌ها می‌باشد. سطح عملکرد و سفارشی‌سازی و رفع اشکالات و کدنویسی‌های زبان html ،  css ، php  و موارد دیگر باتوجه‌به حجم کار و مدت‌زمان انجام آن بستگی دارد.

چه چیزهایی باعث ارائه پشتیبانی سایت و خدمات بهتر وب‌سایت‌ها می‌شود؟

عناصر بسیاری زیادی وجود دارند که یک وب‌سایت به‌صورت عالی پشتیبانی شوند. از جمله همکاری منظم مدیر یک وب‌سایت با ما، ارائه به‌موقع محتویات و فایل‌های موردنیاز، ارائه دستورالعملی‌های مؤثر و … می‌باشد.

سی‌ام اس چیست؟

سی‌ام اس یک سیستم مدیریت محتوا که یک برنامه تحت وب می‌باشد و به شما قابلیت می‌دهد تا بدون نیاز به دانش زیاد از زبان‌های برنامه‌نویسی خاص، محتوای سایتتان را مدیریت نمایید. به‌راحتی می‌توانید انواع صفحات و محتواها را در آن مدیریت نمایید.

طراحی وب‌سایت واکنش‌گرا یا پاسخگو چیست؟

طراحی وب سایت واکنش گرا شامل اصول طراحی است که بدون در نظر گرفتن اندازه صفحه یا سخت‌افزار، استفاده و پیمایش سایت را آسان می‌کند. این قابلیت را به شما می‌دهد تا وب‌سایت شما به طور دقیق و مؤثر در تبلت، رایانه و تلفن همراه مشاهده شود.

سوالات متداول پشتیبانی سایت

خیر، پشتیبانی سایت برای تمامیه سایت های خواهان پیشرفت امری ضروری است، فرقی ندارد که سایت تازه تاسیس باشید و یا مدت ها از طراحی آن گذشته باشد هر دو این موارد به پشتیبانی احتیاج دارند.

افزایش بازدید وب سایت امری است که با سئو امکان پذیر می شود ولی از آنجایی که پلن های پشتیبانی سایت آلفا8 شامل مواردی برای بهبود سئو سایت هم می شود باید گفت بله کمک به افزایش بازدید هم خواهد کرد.

تمامیه سایت ها اعم از فروشگاهی، خبری، شخصی و شرکتی به پشتیبانی سایت نیاز دارند.

از آنجایی با خدمات پشتیبانی سایت آلفا8 بازدید سایت نیز افزایش خواهد یافت پس ممکن است فروش محصولات وب سایت شما هم افزایش پیدا کند.

هزینه پشتیبانی سایت با توجه به فعالیت های پشتیبان بر روی وب سایت شما تعین میشود، که آلفا8 با پلن های مختلف از 450.000 تا 1.450.000 تومان فعالیت پشتیبانی را بر روی وب سایت شما انجام خواهد داد.

هزینه پشتیبانی وب سایت به صورت ماهیانه پرداخت می شود.

سخن آخر

وب‌سایت‌ها پس از مدتی ممکن است دچار اشکال، باگ یا خطاهایی شوند که وجود چنین خطاهایی باعث مختل شدن کار شما و کاهش رتبه سئو وب‌سایت شوند. بنابراین داشتن یک پشتیبان فنی در مدیریت وب‌سایت‌ها ضروری است.

وب‌سایت‌ها نقش مهمی در فضای مجازی دارند و شاید در نگاهی ساده فکر می‌کنید به‌روزرسانی و نگهداری وب‌سایت کار آسانی باشد. ولی در بطن ماجرا اصلاً ساده نیست. پس از ایجاد و طراحی یک وب‌سایت بحث پشتیبانی سایت مطرح می‌شود که از ساختن خود وبسایت مهم‌تر می‌باشد. 

شما باید بتوانید در کنار طراحی یک وب‌سایت به رفع مشکلات وب‌سایت، رشد و پیشرفت رتبه، تولید محتوا، سئو و بهینه‌سازی، تأمین امنیت بپردازید. این کارها ملتزم به تجربیات فراوان و حرفه‌ای بودن می‌باشد. به مجموعه خدمات فنی، کدنویسی، امنیتی، توسعه، ایجاد محتوا درون وب‌سایت‌ها در طی زمان مشخص یا دوره‌ای که به‌صورت یک قرارداد انجام می‌شود را پشتیبانی سایت می‌گویند.

دوره پشتیبانی سایت ، لیست خدمات پشتیبانی سایت ، شرح خدمات پشتیبانی وب سایت ، پشتیبانی سایت چیست ، پشتیبانی سایت سئو ، همکاری در پشتیبانی سایت ، پشتیبانی سایت وردپرسی ، آموزش رایگان ، پشتیبانی سایت ، خدمات پشتیبانی سایت ، شرح خدمات پشتیبانی وب سایت ، پشتیبانی سایت وردپرسی ، رفع مشکلات سایت ، خدمات پشتیبانی سایت وردپرس ، پشتیبانی سایت سئو ، لیست خدمات پشتیبانی سایت ، پشتیبانی محتوایی سایت ، استخدام پشتیبانی سایت ، آموزش پشتیبانی سایت ، آموزش رایگان پشتیبانی سایت ، تعرفه پشتیبانی سایت ، هزینه پشتیبانی سئو ، پشتیبانی وبسایت ، پشتیبانی محتوایی سایت ، شرح خدمات پشتیبانی وب سایت ، درامد پشتیبانی سایت ، تیم پشتیبانی ، شرح وظایف پشتیبان سایت ، مهارت های پشتیبان سایت ، حقوق پشتیبان سایت ، شغل پشتیبانی سایت ، آموزش رایگان پشتیبانی سایت ، پکیج های پشتیبانی سایت ، شغل پشتیبانی سایت ، خدمات سایت ، تعرفه پشتیبانی سایت ، پشتیبانی محتوایی سایت ، پشتیبانی وردپرس فارسی ، پشتیبانی تلفنی وردپرس

وان دا ، پی لینک ، b2n ، زایا ، rizy

4.8/5 (4 نظر)
12 دیدگاه در مورد این پست وجود دارد
 1. محمد
  31 مرداد, 1400, 1:44 ب.ظ

  راجبه انتشار محتوا های سئو شده یه سوال داشتم اینکه اون محتوا هارو شما می نویسید یا ما باید بهتون تحویل بدیم؟

  • 31 مرداد, 1400, 6:52 ب.ظ

   سلام و عرض وقت بخیر
   راجب محتوا ها آموزشی برای نوشتن به شما داده می شود، پس از آن شما با توجه به آموزش مقالات را می نویسید و پس از تحویل عملیات سئو آن توسط ما انجام خواهد شد و در نهایت لینک یک گوگل را می گیریم 😉

 2. حسین
  30 شهریور, 1400, 9:40 ق.ظ

  سلام
  ثبت بک لینک روی صفحه اصلی سایت در چه بازه زمانی انجام می گیرد؟

  • 31 شهریور, 1400, 4:31 ب.ظ

   سلام و وقت بخیر
   با توجه به سایتتون این بازه زمانی تعیین میشه اگه سایت تازه کار باشه و سئویی روش انجام نشده باشه قطعا زمان بیشتر و اگه سایت در حال سئو باشه سریعتر بک لینک ها پیاده سازی خواهند شد

 3. محسن نامجو
  07 مهر, 1400, 11:39 ق.ظ

  سلام و وقت بخیر
  بک لینک هایی که بر روی سایت می زنید از چه سایت هایی گرفته می شه و یه مورد دیگه هم بگید که رو هر صفحه سایتمون بخوایم شما پیاده سازی می کنید بک لینک ها رو؟

  • 07 مهر, 1400, 3:38 ب.ظ

   سلام و خسته نباشید خدمت شما
   بک لینک هایی که واسه وب سایت شما در نظر گرفته شده از وب سایت های قویی هستند بخوام دقیق ترشو بگم دامین اتوریتی این وب سایت ها بین 100 تا 80 هستند.
   بله رو تمامیه صفحات امکان پیاده سازی این بک لینک ها هست و موردی وجود نداره که مارو محدود کنه.

 4. حسن
  07 مهر, 1400, 12:17 ب.ظ

  من یه سایت طراحی کردم به نظر شما بهتره پشتیبانی سایت از همین اول شروع شه یا بزارم یه مدت بگذره سایت قشنگ جا بیفته بعد شروع کنیم پشتیبانی سایت رو؟

  • 07 مهر, 1400, 4:45 ب.ظ

   سلام خسته نباشید
   با توجه به الگوریتم های گوگل سایت های نوپا شانس رتبه گیریشون بیشتر از وب سایت هایی است که یه مدت رها شده باشند و مجدد شروع به کار کنند
   برای همین توصیه من به شما اینه که از ابتدا مسیر پشتیبانی و سئو را شروع کنید.

 5. علیرضا
  17 مهر, 1400, 6:37 ب.ظ

  پلن های پشتیبانی سایتتون قابل تمدید هم هست؟

  • 18 مهر, 1400, 11:51 ق.ظ

   سلام علیرضا جان
   بله پلن ها همشون قابل تمدید هستن ولی خب باید توجه داشته باشین که مثلا ما وقتی یه بار برای وب سایتتون ssl میزنیم دوباره نمی تونیم این کارو واسه ماه بعد انجام بدیم دیگه، به جز این موارد تمامیه خدمات با زمان بندی کامل پیاده سازی می شوند به صورت مستمر و در ماه های پشت هم

 6. مهسا
  17 مهر, 1400, 6:37 ب.ظ

  من یه وب سایت خبری دارم.
  شما می تونین خدمات پشتیبانی سایت رو روش انجام بدین؟

  • 18 مهر, 1400, 11:53 ق.ظ

   سلام و خسته نباشید
   بله ما فارغ از نوع وب سایت چه خبری چه فروشگاهی یا شرکتی می تونیم خدمات پشتیبانی سایت رو به صورت کامل پیاده سازی کنیم

پاسخ دهید